2014 İpekyol Eşarp Modelleri

2014 İpekyol Eşarp Modelleri Resimleri (1)

Kadın giyiminde önemli tarzlardan biri olan tesettür modası önemli ve farklı detayların bir araya getirilmesiyle daha ilgi çekici bir hale kavuşmaktadır. Bunun farkında olarak hareket eden moda dünyasının önemli markaları da, marka olabilmenin gereğini ortaya koyduğu ürünlerle getirmektedir. Bu işi layıkıyla yapan markalardan biri olan İpekyol 2014 eşarp modelleri ile tesettürlü bayanların gölünü kazanmayı bilmiştir. Geçen senelere oranla daha sade tasarımları eşarp modellerinde belirleyen İpekyol markası tesettür giyimine kazandırdığı birçok ürün arasında eşarp modelleriyle oldukça ilgi toplamıştır. Zengin ürün çeşidi, parlak, renkli ve kaliteli ürünleri piyasaya süren İpekyol mağazalarına yolladığı her ürünün sonuna kadar arkasında durarak iyi bir hizmet örneği sunmaktadır.

2014 İpekyol eşarp modelleri nelerdir?

İpekyol daima kalite ve estetiğin simgesi olmayı bilmiştir. Ürettiği ürünlerle de bunu çok net bir şekilde ortaya koyan İpekyol markası tesettür giyiminde de kadınların gözdesi olmuştur. Tesettürde en çok özenilen aksesuar olan başörtü modelleri İpekyol 2014 koleksiyonu içinde birbirinden güzel modellerle kadınların beğenisine sunulmaktadır. Marka ortaya koyduğunu ürünlerdeki tasarım başarısını yıllardır bu sektörde dimdik ayakta durabilmenin vermiş olduğu özgüvene borçludur. Aynı zamanda iş disiplinini hiçbir zaman kaybetmeyen İpekyol markası üretime kazandırdığı her modele ayrı ayrı önem vermekte ve her biri için ayrı bir emek sarf etmektedir. Böylece zirveyi temsil ederken yerini sürekli sağlam tutmaktadır.

İpekyol başörtü tasarımlarına bakıldığında geometrik şekillerde yapılmış tasarımlar dikkat çekmektedir. Kare, dikdörtgen ve üçgen tasarımlarla küçük karelerden oluşturulmuş modeller bu geometrik şekillerin yanı sıra çok farklı ve ilgi çekici renklerle de beğeni toplamaktadır. İpekyol başörtü modelleri bu yıla kadar koyu renklere hakim tasarımların fazla olduğu modellerle karşımıza çıkmaktaydı. Ancak 2014 koleksiyonu içinde yer alan modellerde bahar ve yaz aylarına uygun cıvıl cıvıl renkli modeller tesettürlü kadınların beğenisine sunulmuştur. Ayrıca tek renk başörtüleri ve şal modelleri de diğer tasarımlar arasında kendine özgü bir yer edinmeyi başarabilmiştir.

Başörtü modellerinde giyimin diğer unsurlarını göz önünde bulunduran İpekyol tasarımcıları pardesü, çanta, etek, ayakkabı, takılar ve diğer aksesuarları birlikte bir bütün halinde tasarlamaktadır. Böylece daha bütünsel bir görünüm elde edebilen tasarımcılar tesettür modasına damgasını vuracak modelleri ortaya koyabilmektedir. Biz de ürettiği modellerle tesettür modasına yön veren İpekyol markasını ilerleyen günlerde farklı ürünlerle takip etmeye devam edeceğiz.

1 yorum

  1. tesettürlü bir bayan olarak genelde eşarplarımı ya ipekyoldan ya da armineden alıyorum. her sezon iki markayı da yakından araştırıyorum ve hoşuma giden modeler hangi markada ise eşarplarımı ondan alıtorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*