2014 Calvin Klein Çanta Modelleri

2014 Calvin Klein Çanta Modelleri Resimleri (29)

Dünyaca ünlü aksesuar, giyim ve parfüm markası Calvin Klein 2014 çanta modelleri ile moda dünyasına hızlı bir giriş yapmıştır. Ülkemizde de büyük beğeni toplayan modelleri ile kadınların gönlünü fetheden marka, ya ve kış aylarına özel koleksiyonlarla aksesuar dünyasında daima zirveyi temsil etmektedir. Tasarlamış olduğu modeller ile takı ve diğer aksesuarlarda taklitleri bile satış rekorları kırmayı başarmıştır. Calvin Klein markası gelecek sezonların alt yapısını oluşturduğu tasarımlardan çok daha iyi modeller oluşturmayı her zaman başarmıştır.

Calvin Klein 2014 çanta modelleri nelerdir?

Calvin Klein çanta modellerinde en dikkat çeken tasarım özelliği marka isminin baş harfleri olan c ve k harflerinden oluşturduğu özel tasarım marka logosunu ürünlerinde kullanmasıdır. Böylece ortaya konan tasarımlar oldukça ilgi çekmekte ve markanın asaletini ürünlerine yansıtabilmesini sağlamaktadır. Calvin Klein çanta modelleri daha çok küçük boyutlu tasarımlardan oluşmaktadır. kullanımı oldukça basit olan bu modelleri daha çok spor giyimde tercih etmek mümkün olabilir. klasik giyimde kullanılabilecek modeller veya hem günlük hem de klasik giyimde tercih edilebilecek modellerin çok fazla olmadığı bu sezon, diğer sezonlardaki piyasaya sürülen modellerde yapılan ufak değişiklerle üretilmiş ürünlerle desteklenmektedir.

Kullanılan renklerin uyumu ve üretimde yer alan ham maddenin kalitesi Calvin Klein markasının en büyük özellikleri arasında yer almaktadır. Marka özellikle klasik giyimde tercih edilebilecek modellerinde uzun askılar yerine daha sade ve kısa askılı modeller üreterek elde taşınan çanta modasının öncülerinden olmuştur. Calvin Klein kadın çanta tasarımları kendine has çizgisi ve moda sektöründeki tekel konumundaki modelleri ile diğer çanta modelleri arasındaki ağırlığını her zaman korumaktadır.

Calvin Klein çanta modelleri daha çok yuvarlak çanta modellerinden oluşmaktadır. Bazı modellerdeki geniş ve oval hatlara sahip çanta modelleri ile çok sık tercih marka, üretime koyduğu modellerde renkli ve koyu renklerden oluşturduğu modelleri dengeli bir şekilde piyasaya sürmektedir. Gri, kahverengi ve krem rengi tonlarını ürettiği modellerde çok sık kullanmasına rağmen sert malzemeden ürettiği modellerindeki canlı renkler ve parlak dış yüzeyden ortaya koyduğu ürünlerle de son sezona iyi bir giriş yapmıştır. Ürettiği modellerinde bulunan birçok işlevsel bölme sayesinde kullanışlı ürünler üreten marka, ürettiği modellerde şık görünümün yanında işlevselliğe de ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*