2014 Boyner Elbise Modelleri

 2014 Boyner Elbise Modelleri

Türkiye’de bazı mağazalar birbirinden ünlü markaları bir araya getirerek, insanların mağaza mağaza dolaşıp bulamadıkları ürünleri bir çatı altında toplamaktadır. Bu işi ülkemizde en ustaca yapan Boyner mağazaları giyimden spor malzemelerine varana kadar birçok ürün ve hizmeti bir mağazada müşterilerine sunmaktadır. Boyner mağazaları bu geniş hizmeti, ayrıca morhipo adı altında internet yoluyla da sunmaktadır. Kadın elbiseleri konusunda da birçok elbise modelini bir araya getiren mağaza yöneticileri, tam müşteri memnuniyeti için yaptıkları kampanyalar ve neredeyse markaların kendi mağazalarında dahi satamadıkları fiyatlarla sattıkları ürünlerle herkesin takdirini toplamaktadır. Boyner 2014 kadın elbise modelleri ise en seçkin elbise markaları arasından en güzel modellerin seçilmesi ve ustaca bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Boyner mağazalarında bu senenin elbise modellerini bulabileceğiniz yazımızı keyifle okumanızı dileriz.

Boyner 2014 yılı kadın elbise modelleri nelerdir?

Bahar günleri içinde bulunduğumuz bu günlerde ilkbahara özel tasarlanmış elbise modellerini birbirinden farklı çeşitleriyle Boyner mağazalarında bulabilirsiniz. Ole, Fusion, Koton, Only,  Twist, Mia, İpekyol, Morgan ve daha birçok markanın elbise modellerine mağazalarında yer açan Boyner, en seçkin modellerden oluşturduğu elbise koleksiyonunu sürekli yenileyerek sezon modasını en iyi şekilde takip etmektedir. Bu markaların bazen tüm ürünleri bazen de uzman Boyner ekibinin seçmiş olduğu ürünleri mağazalarda görebilmek mümkündür.

Boyner’in takip etmiş olduğu markalar içinde İpekyol ve Koton gibi ünlü Türk markaları da yer almaktadır. Mevsime uygun ve en güncel elbise modellerini bulabileceğiniz Boyner mağazalarında bu günlerde bahar moda havası esmektedir. Diz üstü etekli elbise modellerini daha sık gördüğümüz Boyner mağazalarında siyah gece elbiselerinden gün içinde rahatlıkla kullanılabilecek cıvıl cıvıl modellere varana kadar birçok elbise modelini bulabilirsiniz. 2014 yılı Boyner kadın elbise modelleri arasında en dikkat çeken modelleri ise straplez tasarım uzun etek elbiseler ve rengarenk çiçek desenli baskılarla ortaya konmuş kısa ve uzun etekli elbise modelleri oluşturmaktadır. Bununla birlikte tek renk olarak tasarlanmış ve canlı renklerden oluşan elbise modelleri de dikkatleri çeken diğer elbise modelleri arasında yer almaktadır.

Boyner kuruluşundan günümüze kadar kalitenin peşinde koşmakta ve markanın isminden çok ne kadar iyi ürünler ortaya çıkardığıyla ilgilenmektedir. Dünyanın en ünlü markalarından belki adını ilk defa duyacağınız markalarına kadar her kategoriden elbiseleri bulabileceğiniz Boyner mağazalarında garanti edilen tek şey kusursuz hizmet ve kusursuz ürün kalitesi. Boyner elbise modelleri konusunda diğer ürünlerde olduğu gibi çok hassas davranmakta ve fabrikaların verdiği garantinin üzerine kendi garantilerini ekleyerek hizmetinin temelinde müşteri memnuniyetinin olduğunun vurgulamaktadır.

 

Yapılan Yorumlar
 • ezgi burhan dedi ki:

  boyner elbise modelleri çok güzeller ama fiyatları uçuk bildiğim kadarıyla. bana fiyatkonusunda biraz bilgi verebilir misiniz lütfen

 • simge naz dedi ki:

  çocuklar için olanlara bayıldım ya, Boyner elbise modelleri çok güzel hatta harikalar

 • cisem kandır dedi ki:

  en son modeli çok beğendin. 2014 boyner elbise modelleri gerçekten ilgi çekiciymiş.

 • lerzan dedi ki:

  2014 boyner elbise modelleri harika ama 2015 modellerini şimiden görmek istiyoruz.

 • destan dedi ki:

  3. resimdeki elbiseye bayıldım. boyner elbise modelleri yine çok ilgimi çekiyor.

 • burcu dedi ki:

  elbise modellerinin her biri çok güzel. boyner elbise modelleri iyi ki var

 • ayşegül can dedi ki:

  boyner elbise modelleri 2014 yılında her seneki gibi mükemmel. gecen yine bi elbise aldım aradığım her modelde elbiseyi bulabiliyorum

Bir Yorum Yapın