2014 Armine Eşarp Modelleri

2014 Armine Eşarp Modelleri Resimleri (15)

Tesettür giyiminde kadınlar için en önemli aksesuar olan eşarp modelleri, son yıllarda birbirinden kaliteli ve güzel tasarımlarla kadınların beğenisine sunulmaktadır. Tesettür giyiminde vazgeçilmez olan eşarp modellerinde ise bazı markalar adından sıkça söz ettirmekte ve hem ülkemizde hem de dünyada rekor satışlar gerçekleştirmektedir. Bu eşarp markalarından ülkemizde ve dünyada adından sıkça söz ettiren Armine markası gelecek sezon içinde yapacağı atılımlara daha şimdiden hazırlanmıştır. Armine 2014 eşarp modası içinde yer alan birbirinden şık eşarp modelleri ile çok daha fazla sayıda hayran kitlesini mağazalarına çekmektedir. Bu yılki Armine koleksiyonunda yer alan eşarp tasarımlarına bakıldığında odlukça iddialı modellerin olduğunu görmekteyiz.

Armine 2014 eşarp modası tesettür giyimine damgasını vuracak!

Tüm kadınlarda olduğu gibi tesettürlü bayanlar için de giyim konusu oldukça önemlidir. Tesettürlü kadınların elbise konseptinde en çok dikkat ettikleri nokta ise eşarp modelleridir. Çünkü tesettür giyiminde en dikkat çeken öğe eşarplardır. Bir tesettürlü bayan eşarp modellerinden hangisini seçeceğini kıyafetine göre karar verir. Ancak bazen de eşarp modeline göre kıyafet uydurulması gereken özel yerler olabilir. İşte tam da bu noktada devreye Armine eşarp modelleri girmektedir. Armine markası bu sene piyasaya sunduğu birbirinden güzel eşarplarla bu güne kadar olduğu gibi tesettür giyiminde ön plana oturmuştur.

2014 Armine eşarp tasarımları nasıldır?

Bu sene Armine markası genel olarak mavi tonlarını benimseyerek kendi modasını oluşturmuştur. Sonbahar kış koleksiyonunda başlattığı bu modayı yaza aylarına doğru pastel tonlara döndüren marka ayrıca mor ve kiremit rengi gibi koyu renkleri de tasarımlarına dahil etmiştir. Yaz günlerine özel olarak tasarlanan renkli ve hareketli eşarp modelleri ilginç desenler ve çiçek figürlerinden oluşmaktadır. Ayrıca daha çok yaz döneminde kullanılmak üzere tasarlanmış olan beyaz ve krem renklerin ağırlıkta olduğu modeller 2014 Armine eşarp modası için dikkat çeken öğelerdendir.

Tek renk tasarlanmış olan eşarp modelleri her sene olduğu gibi bu sene de koleksiyonda yer almaktadır. Daha çok kış aylarında kullanılan tek renk eşarpların yerini son yıllarda şal modelleri alsa da halen kullanılmaya devam etmektedir. Son sezonlarda geçen yıllardan farklı olarak kış için tasarlanmış modellerde de renklenme görülmektedir. Armine’nin kendine özgü tasarımını yansıtan bu modeller oldukça beğeni toplamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*