1000Hour Kullananlar – 1000Hour Kaş Kirpik Boyası

Şu aralar trendyol adresinde gördüğümüz ve ülkemizde yeni yeni satışı yapılmaya başlanan 1000hour kullananlar ile ilgili yorumlara yer vermek istedik. Pek çok bakımdan yeni ürünleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran bir markadır. Detaylı bir şekilde incelememize daha sonraki yazılarımızda devam edeceğiz. Şimdilik kullanıcı yorumlarına göz atabiliriz.

1000Hour Kimin Malı – Nereli

Ülkemizde Avusturya merkezli “1000Hour enhance beauty” ismi satışa sunulan bir markadır. Gördüğüm kadarıyla büyük kozmetik mağazalarında ve internette özellikle trendyolda karşımıza çıkıyor. Fiyatı şimdilik ortalama üzeri gibi görünse de oldukça kaliteli ürünleri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

1000Hour Ürünleri

Her ne kadar ülkemizde takma kirpik ve kaş kirpik boyası ile kendilerini tanıtmış olsalar da firmanın saç boyası, epilasyon aletleri ve diğer kozmetik ürünlerle ilgili oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

1000Hour Takma Kirpik Yorumları

Bu ürünler arasında belki de markanın en az dikkat çeken ürünün takma kirpik olduğunu Türk kullanıcıların yorumlarından anlamak mümkün oluyor.

Marka hakkında yapılan yorumlara göre:
  • Takma kirpiklerin son derece kaliteli olduğu
  • Kullanım kolaylığı ve profesyonellik sağladığını
  • Yalnız uzun kirpikliler tarafından beğenilmediğini

Öğrenebiliyoruz. Bunun dışında ürün yorumlarına göz attığımız zaman çoğunlukla başarılı bulunduğunu da söylemek yanlış olmayacaktır. Markanın son derece kaliteli olan ürünlerini yakında daha fazla görme imkanımızın olacağını düşünüyoruz.

Son Olarak

Bu konu başlığında siz değerli misafirlerimizin ekleme yapmak istediği bir konu olursa lütfen yorum bölümünden yazmayı unutmayın. Kadın forumu bölümüne hepinizi bekliyoruz. Forumumuzda aylık düzenli olarak hediyeler dağıtıyor ve bilgi paylaşımının artmasını destekliyoruz.

Forumumuzda;

Markalar, yorumlar, bilgi paylaşımları, özel konular ve kadınlara dair merak edilen tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Sizleri de adresimize bekliyoruz…

liseli porno izle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*