Kapat

Yeni Kışlık Tunik Modelleri

Yeni Kislik Tunik Modelleri Resimleri

Bu yılın tunik modelleri ile tanışmaya hazır mısınız? Birbirinden şık ve birbirinden iddialı yeni tunik modelleri, görücüye çıkmışken, vakit kaybetmeden bu modeller ile bir an önce tanışın.

Tunik Modelleri 2016

Farklı bir o kadarda stil olmak istiyorsanız tunik modelleri 2016 kreasyonunu görmelisiniz. Bu tunik modellerinin içerisinde; alışıla gelmiş tunik modelleri biraz farklılaşırken, yepyeni, daha önce hiçbir yerde görmediğiniz tunik modelleri de mevcut.

Yazı geride bıraktığımız şu aylarda, yeni kışlık tunik modelleri çoktan vitrinlerde yerini almış durumda. Mevsimlerin farklılaştığı günümüzde; mevsim kış olsa da, kışlık ya da yazlık birer tuniği gardırobunuzda bulundurmanız şart. Havanın durumuna göre, tuniğinizi belirleyip, şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Tunikleri kombinlerken, tunik ile kombinleyeceğiniz parçanın uyum içinde olması gerekmekte. Aksi halde göze hoş olmayan bir stil çizmiş olursunuz. Örnek vermek gerekirse; tuniğiniz ile kot bir parça çoğu kez uyum içinde olabilir. Tuniğiniz ile kumaş bir etek ya da pantolon kullanmak isterseniz; eteğinizin ya da pantolonunuzun kumaşı, tunik ile uyumlu olmalıdır.

[wp_ad_camp_1]

Kışlık Tunik Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir