Kapat

Tırnak Modelleri 2016 Stilleri

Tirnak Modelleri 2016 Stilleri Resimleri

Bu yılın tırnak modelleri oldukça iddialı. Birbirinden tarz tırnak stilleri ile tanışmak istiyorsanız, 2016 tırnak modasını yansıtan harika bir galeri hazırladım. Bu galeri içerisinden beğendiğiniz tırnak stilini belirleyebilir, tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Tırnak Modelleri 2016

Şimdilerde tırnak modelleri 2016 bir bir belirlenmişken, tırnaklarına önem veren bayanlar bu yılki tırnak modellerine bayılacak.

Bu yılki tırnak modasında; tırnaklar parlak taşlarla süslenip, bu taşlarla tırnak üzerine çeşitli desenler çizilmekte. Bu trend özellikle gençler arasında çok beğenilecek gibi. Bu yılın bir başka trendi de, tırnakların üzerine, renk renk ojelerle, kabartmalı desenlerin çizilmesi. 2016 da onlarca trend varken, kendinize yakışan stili belirleyeceğinize emin olun.

Tırnaklarınıza hangi stili uygularsanız uygulayın, tırnaklarınızın güzel görünmesi için tırnaklarınızın sağlıklı olması şart. Sağlıklı tırnaklara sahip olmanın ilk şartı, tırnaklarınızın yeterince hava almasıdır. Bu nedenle, ojelerinizi işiniz bitince en kısa süre içerisinde çıkartmayı alışkanlık edinin. Tırnaklarınızın güçlenmesi için evde bazı bakımlar yapabilirsiniz. Etkili ve basit bir tırnak bakımı vermek gerekirse, tırnaklarınızı limonla ovabilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

Tırnak Modeli Resimleri

“Tırnak Modelleri 2016 Stilleri” üzerine 1 yorum

  1. Gülseren Yakuşuk says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir