Tırnak Modelleri 2016 Stilleri

Tırnak Modelleri 2016 Stilleri

Bu yılın tırnak modelleri oldukça iddialı. Birbirinden tarz tırnak stilleri ile tanışmak istiyorsanız, 2016 tırnak modasını yansıtan harika bir galeri hazırladım. Bu galeri içerisinden beğendiğiniz tırnak stilini belirleyebilir, tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Tırnak Modelleri 2016

Şimdilerde tırnak modelleri 2016 bir bir belirlenmişken, tırnaklarına önem veren bayanlar bu yılki tırnak modellerine bayılacak.

Bu yılki tırnak modasında; tırnaklar parlak taşlarla süslenip, bu taşlarla tırnak üzerine çeşitli desenler çizilmekte. Bu trend özellikle gençler arasında çok beğenilecek gibi. Bu yılın bir başka trendi de, tırnakların üzerine, renk renk ojelerle, kabartmalı desenlerin çizilmesi. 2016 da onlarca trend varken, kendinize yakışan stili belirleyeceğinize emin olun.

Tırnaklarınıza hangi stili uygularsanız uygulayın, tırnaklarınızın güzel görünmesi için tırnaklarınızın sağlıklı olması şart. Sağlıklı tırnaklara sahip olmanın ilk şartı, tırnaklarınızın yeterince hava almasıdır. Bu nedenle, ojelerinizi işiniz bitince en kısa süre içerisinde çıkartmayı alışkanlık edinin. Tırnaklarınızın güçlenmesi için evde bazı bakımlar yapabilirsiniz. Etkili ve basit bir tırnak bakımı vermek gerekirse, tırnaklarınızı limonla ovabilirsiniz.Tırnak Modeli Resimleri

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

1 Yorum

  1. en çok da kapak resmindeki tırnak modeli ilgimi çekti. ne kadar tatlı renkler onlar öyle 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?