Şortlu Mayo Modelleri 2015 Tasarımları
Reklam

Şortlu Mayo Modelleri 2015 Tasarımları

Sıcacık bir yaz kapımızda! Peki kızlar bu yaz plajlarda boy göstermeye hazır mıyız? Sezonun trend ürünlerine şöyle bir baktık ve karşımıza şortlu mayo modelleri çıktı! Şortlu mayo modelleri 2015 sezonunda her yıl olduğu gibi boy göstermeye devam ediyor.

Mayoda Farklı Bir Tarz Arayanlar İçin Şortlu Mayolar!

Şortlu mayo modelleri 2015 kataloglarında yerini alırken, biz de şöyle bir bu modellere göz gezdirelim. Öncelikle şortlu mayolar oldukça rahat. Siz denizde yüzerek keyif yaparken oranız buranız açılsın derdini yaşamak istemiyorsanız şortlu mayolar arasından birini kendinize seçebilirsiniz. Hem şortlu mayo deyince aklınıza öyle çirkin bir görüntü gelmesin. Aksine şortlu mayo giyerek fark yaratabilir, standartların aksine daha dikkat çekici görünebilirsiniz.

Mayo modelleri oldukça çeşitli olsa da vücudunuzu en iyi siz tanırsınız ve yine vücudunuza en uygun mayo veya bikiniyi en iyi siz seçebilirsiniz. Ancak diyelim ki üst bacağınız daha kalın ve bunu saklamak istiyorsunuz. Şortlu mayolar bu açıdan sizin kurtarıcınız olabilir. İnternet mağazalarından ve alışveriş merkezlerinden siz de kendinize bir şortlu mayo seçin ve plajların keyfini çıkarın.BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?