Soffio Bebek Şampuanı Kullananlar Yorumlar

0
104 gösterim

Geçtiğimiz hafta A101’de gezerken gözüme Soffio bebek şampuanı takıldı. Şu ana kadar çoğunlukla Dalin kullandığım için alıp almamakta kararsız kaldım. Detaylı bir şekilde inceleme yazısı yazmaya karar verdim. Buna benzer konular hakkında incelemeler yazılmasını istiyorsanız forum bölümüne üye olarak paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Aynı şekilde dalin şampuan incelemesi bölümüne bir göz atmanızı da tavsiye ediyorum.

A101 Bebek Şampuanı

Öncelikle soffio bebek şampuanı bu şekilde incelemeye karar verdim. Soffio ürünlerini çoğunlukla a101’de satıldığı zaman görüyordum. Şu ana kadar bebek bezi ile karşılaştım ve bunu kullanan pek çok arkadaşım olduğunu da belirtmek isterim. Özellikle primadan yaşadığım bir sorunu instagram hikayemde paylaştığım zaman pek çok kişi tarafından bu marka tavsiye edilmişti.

Soffio alıp kullanmaya başladım şu ana kadar bir problem yaşamadığımızı söyleyebilirim. Daha önce dalin şampuan incelememde de bahsettiğim gibi ben şampuanımı sadece çocuklarımda kullanmıyorum. Aynı zamanda kendimde kullanıyorum ve Soffio bebek şampuanının şimdilik bir sorun çıkarmadığını ve hoş kokusu ile hoşuma gittiğini söyleyebilirim. (Buraya da 11 Eylül 2018 tarihini not alayım yeri geldiğinde güncelleme yaparak fikirlerimi burada yayınlarım.)

Soffio Bebek Şampuanı Alınır mı

Benim gibi kullandığı ürüne dikkat etmeye çalışan aynı zamanda ekonomisini de düşünen bir anneyseniz kesinlikle bu sorunun aklınıza gelmesi doğaldır. Ben çocuklarım için bir ürün/marka kullanmadan önce muhakkak o markanın internet üzerinde yorumlarına ve şikayetlerine göz atıyorum. Soffio markası ise bu konuda bana sempatik geldi diyebilirim. sikayetvar.com üzerinde yer alan şikayetlerinin neredeyse tamamına dönüş yapmışlar ve %90 müşteri memnuniyeti yakalamışlar. Bu rakamın oldukça olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki beklenti de fiyat/ürün ortalamasına uygun tutulmalıdır. 5 tl’lik bir ürün ile 500 tl’lik bir ürünü kıyaslama yapmak çok saçma olacaktır diye düşünüyor.

Okudunuz mu?  Bebek Çamaşır Deterjanı Tavsiye

Soffio Bebek Şampuanı Ne Kadar

Görselde net bir şekilde görülebileceği üzere 750 ml’lik şişesinin 8,45 TL’den satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Şu ana kadar memnun olduğumu düşünecek olursam aynı özellikte Dalin yada diğer markaların fiyatının 14 TL’den az olmadığını da eklersem bu markanın benim tarafımdan bir şansı hak ettiğini düşünüyorum.

Bu konuda sizin yorumlarınız benim için önemli, ürünü kullanmaya yeni başladık ve bizim gibi kullanıp kullanmamakta tereddüt edenlerin yorumlarını çok önemsiyoruz. Bizi yorumsuz bırakmayın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!