Penti Külotlu Çorap Modelleri 2015 – 2016 Sonbahar – Kış
Reklam

Penti Külotlu Çorap Modelleri 2015 – 2016 Sonbahar – Kış

Çocukluk dönemlerinden itibaren külotlu çorap oldukça sıklıkla kullanılan bir aksesuardır. Her yaşa hitap eden külotlu çoraplar günümüzde oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Bir çok çeşidiyle karşımıza sunulan kilotlu çoraplarda iddialı marka penti bayanların ve çocukların vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Bahsettiğimiz çoraplar konusunda müşterilerine bir birinden güzel çorapları Penti külotlu çorap modelleri 2016 serisiyle sizleri buluşturmaktadır.

Desenlerle Gününüz Renklensin:

Klasik çoraplarıyla size hizmet sunan penti desenli çorap modelleri ile gününüzü renklendirecek birçok kıyafetinizin dikkat çekici aksesuarı haline gelecektir.

Kullanım Rahatlığı:

Bu çorapları yaz kış terci edebilirsiniz terleme problemini ortadan kaldıran çoraplar sayesinde her kıyafetiniz altında da rahatlıkla kullanmanız mümkün olacaktır. Birçok çeşidiyle penti mağazalarını ziyaret ederek birbirinden renkli çorapların sahibi olabilirsiniz.

Çorap deyip geçmeyin aslında bir çok kıyafetin kurtarıcısı olan çoraplar günlük hayatınızda yer vermeniz gereken bir aksesuardır. Soğuğa karşı sizi koruduğu gibi çekici ve şık görünmenizi de sağlar. Kalitesiyle meydan okuyan penti külotlu çorapları artık vazgeçilmeniz olacak.Penti Külotlu Çorap Modelleri 2015 – 2016 Resimleri

Penti

1950 yılında iki kardeşin kurduğu Öğretmen Çorap ile markalaşmaya başlayan Penti, ev içi giyim, iç giyim, dış giyim, çorap, çocuk giyim ve plaj ürünleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de 200’ün üzerinde mağaza ile hizmet veren Penti dünya üzerinde de yayılan markalar arasındadır.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

5 yorum

  1. penti bu işi gerçekten iyi yapıyor. yeni külotlu çoraplar çok hoş. fiyatları biraz pahalı olsa da bu zaman kadar pentiden aldığım hiçbir ürün için pişman olmadım.

  2. iç çamaşırı derseniz size hemen penti derim. penti her anlamda beklentileri karşılıyor. kaliteli marka sonuçta.

  3. ama bunlar çok güzel külotlu çoraplar yaaa :))) bunların her modelin bir tane almam lazımm hemen 🙂

  4. pentinin her ürünü güzelki. sadece külotlu çorapla sınırlamamak lazım. iç giyimin markasını arayanlar pentiye gidip ürünlere bir baksın yeterli. ondan sonra başka bir yerden iç giyim almak istemez hahahaaaha :))

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?