Miss Defne Nişanlık Modelleri 2014
Reklam

Miss Defne Nişanlık Modelleri 2014

Evlilik öncesi insanın ömri boyunca yaşayacağı en tatlı telaşların yaşandığı ve hazırlıkların hızlı ve özenli bir şekilde yerine getirilmeye çalışıldığı zamanlardır. Bu koşturmaca içerisinde gelinlik veya nişanlık seçimleri kimi zaman oldukça zor gerçekeştirilmektedir. O kadar yoğunluğun ve koşturmacanın arasında nişanın veya düğünün en önemli insanları, tüm gözler onların üzerindeyken nasıl görünmeleri gerektiği konusunda yardıma ihtiyaç duyacaklardır. Biz de bu konudaki eksikliği hissettik ve evlilik öncesi o telaşlı ve zor zamanları yaşayan çiftler için bu yazıyı ele aldık. Son yılların düğün modası tasarımlarına ortaya koyduğu birbirinden hoş gelinlik modelleri ile damgasını vuran Miss Defne nişanlık modelleri konusunda da bu alandaki ağırlığını hissettirmektedir. Özgün modelleri ortaya koymada benzer rakiplerinin önüne geçen ve ünü ülkemiz sınırlarını aşan bu markanın nişanlık modellerine gelin biraz göz atalım.

miss-defne-nisanlik-modelleri-2014-resimleri (3)miss-defne-nisanlik-modelleri-2014-resimleri (10)

Birbirinden güzel Miss Defne nişanlık modelleri sizlerle!

Nişan törenlerini, yapacakları düğünün provası şeklinde ve sayıca fazla davetliler arasında güle oynaya gerçekleştirmek isteyen çiftler ortama uygun olarak gösterişli abiye kıyafet arayışına girdiler. Bu arayışın farkında olan tasarımcılar abiye elbiseleri gelinlik modelleri gibi gösterişli birkaç ilave ile ortaya yeni bir ürün koydular. İşte böylece ortaya çıkan elbisenin adı ise nişanlık modelleri oldu. Gelinlik tasarımında önde gelen firmalar da bu konuya gereken ilgiyi göstererek ortaya mükemmel nitelikte nişanlıkların çıkmasını sağladırlar. Nişanlık modelleri konusunda en iyi örnekleri bize sunan Miss Defne markasını daha önce birçok kategoride hazırlamış olduğu gelinlik modelleri ile hatırlıyoruz. Yazımızın konusunu bu sefer markanın gelinlik modelleri değil nişanlık modelleri oluşturmaktadır.

Miss Defne markasının bu yıl için hazırlamış olduğu en yeni modelleri mağazalarında geniş ürün tadilat seçenekleri ile bulabilirsiniz. Biz bu yazımızda size fikir oluşturması için birkaç modeli inceleyeceğiz. Özenle seçilen modeller arasında bizim seçtiğimiz model olan, siyah ve pastel tonların hakim olduğu, görüs kısmı kumaş katlama sanatı ile bezenmiş, eteği ön çaprazdan üç yerden yapılan fiyonkla hareketlendirilmiş Miss Defne nişanlık modeli en iyi diye nitelendirebileceğimiz modellerden biridir. Bir diğeri ise daha farklı ve çılgın modeller peşinde koşanlar için belirdeğimiz bir ürün. Bu modelin mini bir eteği tek kol askısı ve askısının üzerinde yer alan bir fiyongu var. Sadece bu kadarı bile bir modeli farklı olmaya yeterli hale getirse de modelin arkadan yere kadar uzanan eteği harika bir kuğuya benzemenizi sağlayabilir.

Nişanlık ve gelinlik modelleri konusunda en iddialı markalar arasından bir adım daha öne çıkan Miss Defne markası tasarımdaki bu başarısı ile adından daha çok bahsettirecektir. Gelecek yıllara çok daha farklı ve modern modeller paylaşaması umuduyla Miss Defne markasını merakla takip edeceğiz.

Miss Defne

1995 yılında kurulan Defne Moda Evi’nin gelinlik üretiminde adını duyurması ile markalaşan Miss Defne, Türkiye’nin dışında pek çok ülkede de tasarımları ile adı duyurmuştur. İtalya ile çalışmaya başlayan Miss Defne gelinliğin dışında nişanlık, damatlık gibi ürünlerde üretmeye başlamıştır.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

1 Yorum

  1. miss defne gelinlik modellerini görmüştüm ve bayılmıştım şimdide nişanlık modellerini gördüm süper oldu artık evleneceğim zaman bütün kıyafetlerim miss defneden olcak:)

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?