LC Waikiki Yazlık Erkek Çocuk Gömlek 2015
Reklam

LC Waikiki Yazlık Erkek Çocuk Gömlek 2015

Küçük beylerin bu yaz şıklığa bürümek için LC Waikiki yazlık erkek çocuk gömlek modellerine bakmanız yeterli. Günün her anında çocuğunuzun giyebileceği yazlık erkek gömlek modelleri içerisinde, spor kesimli gömleklerin yanı sıra klasik gömleklerde mevcut.

Papyon Detaylı Defacto Gömlekler Çok Şirin!

Oldukça iddialı erkek çocuk gömlek koleksiyonu hazırlayan LCW, hemen hemen bütün renklere yer vermiş. Bu yaz erkek çocuklarının adeta bir prens gibi olabilmeleri için, papyon detaylı gömlekleri çocukların beğenisinde sunan LCW, çok güzel bir iş çıkarmış. Papyonlu gömleklerdeki papyonların çıkarılabilme özelliğinin olması da, ayrıca güzel bir detay olduğunu da söylemek isterim.

Yazın sıcağından küçük beylerin etkilenmemesi için, hava alabilen gömlekler ile pamuklu şortlarla kombinlemeniz, iyi bir tercih olacaktır. Geçişli renk tonlarına sahip bir gömlek seçmeniz halinde; gömleğin içinde bulunan iki renkten biriyle, çocuğunuza şort giydirebilirsiniz. Tabi küçük bey zıt bir renkte şort seçmezse.

LCW’nın çocuk gömlek modelleri sahip olmak istiyorsanız, 24,90 TL ile 35,90 TL arasında bir bedel ödemeniz gerekmekte.

LC Waikiki

1985 yılında Fransa’da giyim yolculuğuna başlayan LCW, ‘İyi giyinmek herkesin hakkı!’ sloganı ile yola çıkmış ve bugün dünyanın en sevilen markalarından biri olmuştur. Yurt içinde ve yurt dışında pek çok mağazası bulunan LCW giyim, aksesuar, ayakkabı gibi alanlarda kaliteli hizmet vermektedir.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?