İpekyol Sonbahar Kış 2015-2016 Bluz Modelleri
Reklam

İpekyol Sonbahar Kış 2015-2016 Bluz Modelleri

Kadınların en çok kullandıkları parçaların başında bluzlar gelmekte. Günlük hayattan tutunda, özel gün ve gecelere kadar bluzlar kadınların imdadına yetişmekte. Şimdilerde ipekyol sonbahar kış 2015 koleksiyonunda harika bluzlar var. Sizler için Şöylece bir göz gezdirdim de, gardırobunuzu bu bluzlarla hareketlendirmenizi öneririm.

İpekyol Bluzlarla Harika Kombinlere Yol Açın!

Hem şık hem de rahat bir şeyler giymek istiyorum diyorsanız, ipekyol sonbahar kış koleksiyonu tam sizin için. Özellikle; ipekyol bluz 2015 modelleri ile rahtlık ve şıklığı bir arada bulacaksınız. Bazen düz kesim, bazen de spor kesim modellerin öne çıktığı ipekyol bluz modelleri ile harika kombinler yapacaksınız.

Giymiş olduğunuz düz bir eteği hareketlendirmenin en güzel yolu, şık bir bluzla kullanmak olsa gerek. İster desenli, ister sade bir bluzla harika stiller yapmak elinizde. Bluzlarınızı uygun aksesuarlarla kullandığınız takdirde, size ait hoş bir tarz oluşturabilirsiniz.

Gardırobunu ipek yol bluzlar ile şıklaştırmak isteyenler, 99 TL ile 159 TL arasında bir bedel ödemek durumunda.

İpekyol Sonbahar Kış 2015 Resimleri

İpekyol

Türkiye’de hazır giyimin öncülerinden olan İpekyol, yurt içinde ve yurt dışında kadın giyim ürünleri satışı yaparak tasarımları ile modaya yön veren bir marka olmuştur. Her yaştan bayan özgü tasarımları bulunan İpekyol pek çok mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?