İpekyol Gece Elbiseleri 2014
Reklam

İpekyol Gece Elbiseleri 2014

İpekyol markasının siz değerli kadınlar için hazırlamış olduğu elbise modelleri arasında gece elbiseleri geniş ürün çeşitliliği ve şık tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle uzun gece elbiseleri tasarımındaki başarısı ile büyük beğeni toplayan İpekyol markasının bu yılki koleksiyonunda mini, diz üssü ve şifon tasarımlar ağırlıklı olarak yer almaktadır. Asimetrik kesim elbiselerin de kendine çok fazla yer bulduğu bu yıl ki tasarımların gözdesi ise uzun etekli dar kesim gece elbiseleridir. Ortaya konan ürünlerin tamamı işinde usta stilistlerce çalışan ve yılların verdiği tecrübe ile atılımlarını devam ettiren İpekyol markası imzasını taşımaktadır.

İpekyol gece elbiseleri 2014 modelleri ile dikkat çekiyor!

İpekyol için hazırlanan tüm ürünler tamamen titiz bir üretim aşamasından geçmektedir. Üretimi gerçekleştirilen her model de titiz bir inceleme aşamasından geçerek piyasaya sürülmektedir. Ayrıca geri besleme uygulaması ile müşterilerden alınan dönütler ve en yoğun ilgi gören tasarımlar göz önünde bulundurularak bir sonraki sezon çok daha müşteri potansiyeline hitap edecek ürünler ortaya konmaktadır. İşte bu ince eleme sık dokumadan sonra ortaya konan ürünlerin satış rakamları da hayli yüksek seviyelerde olmaktadır. Biz de sizler için bu yazımızda İpekyol gece elbiseleri tasarımları nelerdir incelemek ve sizlere sunmak istedik. Öncelikle şunu söylemek gerekir ki İpekyol elbise modelleri arasında karar vermekte zorlanacağınız birçok model bulunmaktadır.

İpekyol’un gece elbiselerine bakıldığında genel olarak tek rengin kullanıldığı görülmektedir. Kullanılan renkler ise siyah kırmızı ve beyaz olarak belirlenmiştir. Sarı renkli birkaç elbisenin dışında modellere genel olarak bu renkler hakimdir. Bunların dışında alternatif renk olarak kullanılan birkaç elbise modelinden bahsetmek de mümkündür. Güpür ve dantel detaylarının da sıkça kullanıldığı modellerde uzun ve kısa etekli modellerin tasarımlarının yanı sıra şifon etekli tasarımlar da kendine özgü hayran kitlesini oluşturmuş durumdadır. İpekyol gece elbise modelleri farklı zevklere hitap edecek tasarlanmış ve ürün çeşitliliği buna göre ayarlanmıştır. Hem renk kombini hem de modellerin tasarımındaki farklılıklar ürün çeşitliliğine katkı sağlamıştır.

İpekyol elbise modellerinin en iyi tarafı elbise ile yapılan ayakkabı ve çanta kombinlerinin modelin yanında hazır olmasıdır. Tabi ki zevke göre modellerin yanı sıra seçilecek olan ayakkabı ve çanta modellerinin değiştirilmesi söz konusudur. Ancak kombinleri oluşturan İpekyol tasarımcıları bu konuda en iyi tercihleri sizlere sunmaktadır. Oluşturulan kombinlerin fiyatlarındaki abartı rakamlar ilk etapta gözü korkutsa da ortalama bir hesap yapıldığında normalin biraz üstünde rakam ortaya çıkmaktadır. Şık olmayı önemseyip parayı dikkate almayan kadınlar için ideal kombinler ortaya koyan İpekyol markası geleceğin tasarımlarını tüm güzelliğiyle değerli kadınların beğenisine sunmaktadır.

 

İpekyol

Türkiye’de hazır giyimin öncülerinden olan İpekyol, yurt içinde ve yurt dışında kadın giyim ürünleri satışı yaparak tasarımları ile modaya yön veren bir marka olmuştur. Her yaştan bayan özgü tasarımları bulunan İpekyol pek çok mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?