İpekyol Elbise Modelleri

İpekyol Elbise Modelleri

İpekyol markası elbise üretiminde çığır açan modelleri ilkbahar yaz koleksiyonu ile kadınların beğenisine geçtiğimiz günlerde sundu. Yazın tüm neşeli renklerini taşıyan birbirinden güzel elbiseleri özgün ve dikkat çeken çizgilerle birleştiren marka stilistleri kadınların büyük beğenisini toplayan tasarımlar ortaya koymuştur. İpekyol elbise modelleri 2014 yılında hem tek renk modellerle hem de desenli tasarımlarla dikkatleri çekerken günlük kullanım elbiselerin sayı olarak gece elbiselerine göre fazla olduğu söylenebilir. Ortaya konan ürünlerin kalitesi ise İpekyol markasının garantisi altındadır. Markanın tüm elbise modelleri internet mağazasından da satışa sunulmaktadır.

İpekyol elbise modelleri nasıl tasarımlara sahiptir?

Marka elbise koleksiyonu içinde yer alan ürünlerinde daha çok tek renk modellerle dikkat çekmektedir. Ancak kendinden desenli kumaşlardan üretmiş olduğu modellerle de ilgi çekmeyi başarmıştır. Bu modellerin farklılık kattığı koleksiyonda elbiseler genel olarak sıfır kol ve kısa kol olarak tasarlanmıştır. Bu elbiselerin yaka tasarımlarına bakıldığında ise ağırlıklı olarak V yaka ve yuvarlak yaka modellerinin kullanıldığı görülmektedir. Güpür ve dantel kullanılan modeller tasarımları ile diğerlerine oranla daha büyük bir ilgi toplamıştır. İpekyol abiye elbise modelleri tasarımında da kullandığı bu özellikleri günlük kullanım elbise modellerine de yansıtmaktadır. Askılı modeller sayı olarak az olsa da koleksiyon içinde kendine yer bulmaktadır. Bu modeller askılı ve boyundan bağcıklı modeller olarak üretilmektedir.

Elbiselerin etek tasarımlarında da büyük çeşitlilik görülmektedir. Tek renk tasarlanmış gece elbisesi olarak da kullanılabilecek modellerde düz ve dar kesim etekler tercih edilmektedir. Daha salaş tasarlanmış elbiselerde asimetrik kesim sıkça kullanılırken kimi modellerde elbisenin tamamına hükmeden şifon etkisi etekte de kendini göstermektedir. Ayrıca desenli ve uzun etekli modeller arasında son yılların modası olan, bu sene de kadınlar tarafından büyük ilgi gören, sağ ve sol tarafta iki adet yırtmaçtan oluşan yırtmaç modasına sahip modeller yer almaktadır. Elbiselerin eteklerinde genel olarak düz tasarım ön plana çıksa da serbest pileli eteklere sahip modeller de bulunmaktadır. Eteklerin tasarımı genel olarak serbest olsa da kalem etek olarak tasarlanmış dar kesim modeller de bu yılın tasarımları arasındadır.

İpekyol elbiselerinde yer alan elbiselerde farklı detaylara sahip modeller de bulunmaktadır. Buna fermuar detaylı V yaka elbise, yakası işlemelerle süslenmiş elbise, sırt dekoltesi püskül detaylı elbise gibi elbise modelleri örnek olarak verilebilir. İpekyol elbise modelleri fiyatları ile büyük ilgi toplamaktadır. Markanın elbise fiyatlarına bakıldığında fiyatların oldukça geniş bir ranja sahip olduğu görülmektedir. 80 lira ile 1290 lira arasında değişen oranlarda fiyatlara sahip markanın elbiseleri mutlak kaliteyi sizlere sunmaktadır. Yazı tadında geçirmek isteyen tüm kadınlara bütçesine ve zevkine göre geniş ürün çeşitliliği sunan marka oldukça başarılı bir elbise koleksiyonun altına imzasını atmıştır.

İpekyol

Türkiye’de hazır giyimin öncülerinden olan İpekyol, yurt içinde ve yurt dışında kadın giyim ürünleri satışı yaparak tasarımları ile modaya yön veren bir marka olmuştur. Her yaştan bayan özgü tasarımları bulunan İpekyol pek çok mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

1 Yorum

  1. ipekyol elbise modelleri aramaya başladığımda aslında hiç zorlanmadım, nerde kalite ipekyol orada nasıl olursa çok güzeller fakat pahallılar denildiğini duyuyorum fakat hiçte öyle değil denemeden buna inanmayın. ben çok memnunum 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?