İpekyol Çanta Modelleri
Reklam

İpekyol Çanta Modelleri

Türk moda sektörü günümüzde dünya devleri il yarışacak kadar önemli seviyelere gelmişlerdir. Moda sektöründe önemli markalardan biri olan İpekyol markası kadın giyiminin neredeyse her ayrıntısına kadar inerek yüzbinlerce kadın tarafından tercih edilir hale gelmiştir. İpekyol çanta  tasarımları, kadın giyiminin en önemli ayrıntılarından biri olmayı da başarmıştır. Bu sene için tasarlanan modellerin geçen yıllarda olduğu gibi çok sayıda ürün çeşidinden oluştuğu görülmektedir. Her biri İpekyol markasının özgün tasarımları olan bu modellerin birçoğunda özel işlemler uygulanmıştır. Taşlı, rengarenk modeller ve farklı detaylarla şekillendirilen modeller serinin beğeni toplayan modelleridir.

ipekyol-canta-modelleri-resimleri (21)

 

İpekyol çanta modelleri ile en şık görünümü elde edin!

İpekyol markası tüm zamanların en iyi modellerini her sezon yenileyerek siz değerli kadınların beğenisine sunmaktadır. Kadınlara özel ürünleri üretmeye yıllardır aşkla devam eden marka, işinde uzman stilistlerle yoluna devam etmektedir. Yılın modasına şekil veren ürünleri üretmenin haklı gururunu yaşayan İpekyol çanta 2014 tasarımları ile de bu yıla damgasını vurmayı başarmıştır. Türk kadınlarını dünya kadınları ile yarışır derecedeki şıklığa ulaştıran marka, çanta modelleri üretimindeki başarısını uzman stilistleri öncülüğünde hazırladığı modellere borçludur. Her zevke ve her ihtiyaca yönelik onlarca çeşit çanta modelini kadınların ilgisine sunması markanın elde etmiş olduğu başarını  en önemli kaynağıdır. Dileriz ki marka gelecek sezonlarda da bu kadar kaliteli ürünler ortaya konsun!

Çanta bir kadın için hem ihtiyaçtır hem de giyimi tamamlamak için en önemli aksesuardır. Bu iki ihtiyacı birleştirerek kadınlara sunan üreticiler her zaman karşılığını almaktadır. En iyi kullanım alanına sahip bir çantanın görünümü iyi olmadığı için tercih edilmediğini bilmekteyiz. İşte bunun için bir kadının çantası hem eşyalarını rahatlıkla alacak kadar kullanışlı hem de kıyafetine uyacak ve zevkine hitap edecek kadar güzel görünebilmelidir. İşte bu noktada karşımıza İpekyol portföy çanta modelleri çıkmaktadır. Küçük boyutlu olmalarına rağmen kullanım amacına göre oldukça işlevsel tasarlanan modeller neden İpekyol sorunun da karşılığı niteliğindedir.

İpekyol çanta ürünlerinde bu yıl dikkat çeken tasarımlar renkli olarak üretilmiş modellerdir. Kırmızı ve mavi rengin başını çektiği tasarımlar arasında krem rengi beyaz mor gibi renklerden oluşturulmuş modeller de bulunmaktadır. Ayrıca modellerde farklı şekillerde işleme ve desenler kullanılması da dikkat çekici farklı bir unsurdur. Her modelin kendine özgü askılığa sahip olması modeli özel kılan özelliklerdendir. Sonuç olarak İpekyol marka olmasının gereğini modellerine yansıtmıştır. En az bu sezon kadar gelecek sezonda da iyi ürünler ve başarılı bir sezon geçirileceğini tahmin etmekteyiz.

İpekyol

Türkiye’de hazır giyimin öncülerinden olan İpekyol, yurt içinde ve yurt dışında kadın giyim ürünleri satışı yaparak tasarımları ile modaya yön veren bir marka olmuştur. Her yaştan bayan özgü tasarımları bulunan İpekyol pek çok mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?