İpekyol Ayakkabı Modelleri

İpekyol Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı modelleri kadın giyiminin ayrılmaz ve en önemli unsurlarından biridir. Tasarımı, renkleri ve klitesiyle kadınların ilk görüşte aşık olduğu ayakkabılardan olan İpekyol ayakkabılar bu yıl da onlarca modeliyle İpekyol mağazalarında ve markanın internet sitesinde satışa sunulmaktadır. İpekyol ayakkabı ve çanta modelleri birbirleri ile uyumlu tasarımlar şeklinde de tasarlanırken, çoğunlukla özgür tasarımlardan oluştuğu da gözlerden kaçmamaktadır. Bu yılki ayakkabı modellerine bakıldığı zaman büyük çoğunluğunun çanta modellerinden bağımsız şekilde tasarlandığı görülmektedir. İpekyol gibi her zaman zirveyi hedefleyen bir markanın ayakkabı ürünlerinin bir kısmını görsellerimizde inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için markanın sitesini ziyaret edebilir ya da mağazalarına uğrayabilirsiniz.

ipekyol-ayakkabi-modelleri-resimleri (21)

İpekyol ayakkabı modelleri arasında ilgi çekenler nelerdir?

Markanın moda dünyasına yön veren tasarımları bir araya getirerek ortaya koyduğu ürünlerden oluşan bu yılki tasarımları arasında İpekyol ayakkabılar ilginç modelleriyle dikkat çekmetkedir. Ayakkabı tasarımlarının her biri ayrı özenle hazırlanırken, ortaya konan geniş ürün çeşitliliği karar verme konusunda hem avantaj hem dezavantaj sunmaktadır. İpekyol ayakkabı modellerinde bu yıl taşlı tasarımlar büyük beğeni toplamaktadır. Yaza uygun olarak hazırlanmış, babet, sandalet, topuklu  ve dolgu topuklu açık ayakkabılar ve daha fazlasında renkli taşlardan oluşturulan süslemeler yer almaktadır.

Bu yılın İpekyol babet ayakkabı ürünlerinde hava alan delikli yapı nermalden farklı tasarım özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Taşlarla sülenen ve leopar desenleriyle dikkat çeken diğer modeller ise en çok tercih edilen ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Sadalet modellerinde ise farklı tasarımlar karşımıza çıkmaktadır. Topuk kısmı kapalı modellerde ucu açık ve ucu kapalı sandaletler, topuklu ve topuksuz olarak  üretilerek kadınların beğenisine sunulmuştur. Topuk kısmı açık olan modellerde ise bilekten bağlama kısımlar ön plana çıkmaktadır. topuklu kapalı ayakakbılar ise daha çok süet ya da nubuk malzemeden üretilmiş olmakla birlikte çeşitli renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Ayrıca platform taban ve ucu, arkası acık modeller serinin özel ürünleri arasındaki yerini korumaktadır.

Yaz sezonunun da etkisiyle daha çok açık ayakkabılar ve süet malzemeden üretilmiş kapalı topuklu ayakkabılar serinin en dikkat çeken özelliğidir. Deri ayakkabı sayısının diğerlerine oaranla .ok az sayıdab olduğu modellerde fiyatlar da buna göre şekillenmektedir. İpekyol ayakkabı fiyatlarıher ne kadar deri malzemenin az kullanılmasıyla aşağılarda seyretse de tasarımındaki emek ve kullanılan kaliteli malzemenin etkisiyle 130 lira civarında seyretmektedir. Babet modellerinde bu seviye biraz daha aşağılarda belirlenirken süet tarzı kapalı topuklu gece ayakkabılarında bu seviye daha yukarılara çıkmaktadır.

İpekyol

Türkiye’de hazır giyimin öncülerinden olan İpekyol, yurt içinde ve yurt dışında kadın giyim ürünleri satışı yaparak tasarımları ile modaya yön veren bir marka olmuştur. Her yaştan bayan özgü tasarımları bulunan İpekyol pek çok mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?