Derimod Erkek Mont 2015 Sezon Modelleri
Reklam

Derimod Erkek Mont 2015 Sezon Modelleri

Erkekler için, mont modelleri arasında, deri ürünler, her zaman tercihler arasında üst sıralarda yer almaktadır. Oldukça şık ve modern bir görünüme kavuşmak için, pek çok farklı mont modelinden destek alabilmeniz mümkündür.

Her ne kadar deri montlar, fiyatları ile ağızları yaksa da, gerçekten doğru ürünler seçildiğinde, kalitesi ile verilen parayı ayırtmayan cinsten. Elbette ki bunlar arasında derimod erkek mont 2015 Sezonu Modelleri bulunurken, farklı fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunuluyor.

Son yıllarda ürünleri ve çeşitleri ile müşteri kitlesini büyüten Derimod, birbirinden farklı derimod erkek mont modelleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Peki, bahsedilen montlarda fiyatlar nasıldır biliyor musunuz?

Fiyatlar hakkında

Son sezon ürünlerin fiyatları biraz daha yüksek olurken, eski sezon ürünlerde fiyatlar daha uygun olabilmektedir. Şöyle bir fiyatlara göz attığımızda, 1699,00 TL yeni sezon ürünlerin en yüksek fiyatlarını görebiliriz. Elbette ki bunların yanı sıra, daha uygun fiyatlar ile derimod erkek deri mont bulabilmek mümkündür.

Yeni sezonlarda farklı fiyatlar bulabilmek mümkün iken, 999 TL ve daha uygun fiyatlara da ulaşmanız, indirim günlerinde mümkün olabilmektedir. Tabi ki güncel fiyatlar olarak, yine 999 TL ye derimod erkek mont fiyatları da sizlerin karşısında olabilecektir.

Ürünlere göz atarak, detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kendinize uygun fiyatlarda ürünler satın alarak, kaliteyi, derimod bünyesinde satın alarak, kış aylarında şık bir görünüm kazanabilirsiniz.Derimod Erkek Mont 2015 Resimleri

Derimod

Deriyi ayakkabı, çanta, aksesuar, ceket gibi pek ürüne taşıyan Derimod, 1974 yılında bu yana hizmet vermektedir. Kaliteli tasarımları ile dikkat çeken bu markanın 40 yıllık deneyimi bulunmaktadır. Yurt içine ve yurt dışında geniş bir satış portföyüne sahiptir.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

1 Yorum

  1. deri mont ya da ceket alacaksam derimod ilk baktığım yerdir. ürünleri hem kaliteli hem de üzerinize giydiğinizde cuk diye oturuyo

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?