Büyük Göğüslü Kadınlara Giyim Önerileri
Reklam

Büyük Göğüslü Kadınlara Giyim Önerileri

Büyük göğüslü kadınlar istedikleri gibi giyinememekten ve mağazalarda kendilerine göre kıyafet bulamamaktan şikâyet ederler. Dolaplarında her zaman aynı kesim üstler bulunduran bu kadınlar, birkaç stil hilesi ile istedikleri gibi giyinebilirler.

Hep aynı tarz giyinmekten sıkılan büyük göğüslü kadınlara bazı stil önerilerinde bulunacağız. Bu ufak giyim önerileri ile istedikleri gibi bir görüntüye kavuşabilecekler. İşte büyük göğüslü kadınların giymesi veya giymemesi gereken kıyafetler…

Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Giyim Önerileri ve Giyebilecekleri Parçalar

– Göğüslerinizin daha küçük görünmesini ve kıyafetlerinizin üzerinizde daha güzel durmasını sağlamak için toparlayıcı sütyenler kullanın. Bu sütyenler göğüslerinizin en az iki beden küçülmesini sağlar.

buyuk goguslu kadinlar icin giyim onerileri resim
büyük göğüslü kadınlar için giyim önerileri

– Vücudunuzun üst kısmını gizlemek için tulumlar tercih edebilirsiniz. Ayrıca koyu renkli tulumlar seçmeniz hem hoş bir görüntü katar hem de üst kısmın daha küçük görünmesini sağlar.

– Blazer ceketler büyük göğüslü kadınlar için gardırobunda bulunması gereken en doğru parçalardır. Bu ceketler vücudun geniş kısımlarını sararak, göğüslerin de küçük görünmesine yardımcı olur.

– Düğmeleri patlayacak derecede dar gömlekler hoş olmayacaktır. Bu şekilde dar gömlekler hem kıyafetinizin bütünlüğünü bozar hem de zarafetten uzak bir görüntü ortaya koyar. Bunun yerine kalın askılı ve gerdan bölgesi açık olacak şekilde toparlayıcı kıyafetler tercih edilmelidir.

– Belden oturtmalı elbiseler göğüslerin daha şekilli durmasına yardımcı olarak hoş bir görüntüye sebep olur.buyuk goguslu kadinlara stil onerileri resim
büyük göğüslü kadınlara için stil önerileri

– Dikey çizgili kıyafetler tercih etmelisiniz. Hem daha hoş bir görünüm olur hem de göğüslerin büyük görünmesini engeller.

– Bol bluz ve kazaklar göğüslerin küçük görünmesine yardımcı olurlar. Ancak oversize bluzlar ile hafif bol kesimli bluzları birbirine karıştırmamak lazımdır. Oversize bluzlar olduğunuzdan daha şişman görünmenize yol açtığından tercih edilmemelidir.

– A kesim etekler tercih edebilirisiniz, hem feminen bir görüntü yakalarsınız hem de vücudunuzun alt kısmına dikkat çekerek göğüslerinizi gizlemiş olursunuz.

– V yaka üstler tercih etmeniz, göğüslerinizin daha küçük görünmesine ve hoş bir görünüme kavuşmanıza sebep olurlar.

– Çanta tercihleriniz orta ve küçük olanlardan yana olmalıdır.

Büyük Göğüslü Kadınların Giymemesi Gerekenler

– Fırfırlı büyük desenli parçalardan uzak durmalısınız.

– Büyük takılar göğüslerin büyüklüğünü ortaya çıkarır.

– Düşük kollu t – shirtler ve dar bluzlardan uzak durun.

– İnce askılı t – shirtler ve üzeri taşlı işlemeli bluzları kesinlikle giymeyin.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?