Askılı Mayo Modelleri 2015

Askılı Mayo Modelleri 2015

Kızlar yaza hazır mısınız? Sıcaklar şimdiden bastırmaya başladı ve tabi biz de tatil planları yapmaya başladık. Tabi ki tatil için bize bir mayo lazım değil mi? Askılı mayo modelleri bu sene sizin tercihiniz olabilir. Sizler için askılı mayo modelleri üzerine bir yazı hazırladık.

Mayolarda Askılı Modeller Yazın Trendi!

Askılı mayolar aslında bir klasiktir diyebiliriz. Mayonun en sık görülen hali budur yani. Kalın askılı mayo ve ince askılı mayo gibi değişik modelleri vardır. Kalın askılı mayo deyince askılı mayolar içinden seçim yapanlar ağırlıklı olarak ileri yaşlardaki bayanlar oluyor. Çünkü bu tür modeller hem göğsü toparlayıcı hem de vücut şeklini daha sarmalayan mayolardır ve ileri yaşlarda kullanılması doğaldır. İnce askılı mayo deyince ise daha genç ve orta yaşlardaki bayanların tercihi diyebiliriz. Bu tür mayoların askıları da genellikle çıkabilme özelliğine sahiptir. Böylece sezonun trendi olan straplez mayo şeklinde de kullanabilirsiniz.

Bu sezonun en trend rengi mavi olsa da askılı mayoların her renk ve desenini bulmak mümkün. Siz de en yakın alışveriş merkezine giderek veya online alışveriş sitelerinde gezinerek kendinize en uygun askılı mayoyu bulun ve yazın tadını çıkarın!BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?