Argento Bikini 2015 Modelleri
Reklam

Argento Bikini 2015 Modelleri

Sıcakların kendini iyice hissettirdiği şu günlerde artık plaj kıyafetleri alışverişimizi de yapmaya başladık. Birbirinden farklı renk ve desenlerde binlerce ürünle markalar hızlı bir yarış içine girmiş durumda. Argento bikini 2015 sezonunda sizlere epeyce seçenek sunmakta.

Plajların Keyfini Argento Bikini Modelleri ile Çıkarın!

Argento bikini 2015 seçenekleri üst parçalarının modeline göre; balenli bikini, büstiyer bikini, nadide bikini, drape kaplı bikini, kaplı bikini, kaplı üçgen bikini, silikonlu straplez bikin, silikonsuz kaplı bikini, straplez bikini, şortlu bikini, uzun üçgen bikini ve üçgen bikini şeklinde formlarda satışa sunulmuş.

Argento bikini modelleri alt üst parçalarda zıt renkler göze çarpıyor. Çiçek desenleri de sıkça karşımıza çıkmakta. Büstiyer bikinilerde saçaklı modeller benim favorilerimden. Özellikle pastel tonlardaki küçük aksesuar detaylı büstiyer bikiniler bu sezonun trendini yansıtıyor. Artık modası geçmiş şortlu bikiniler için de seçenekler bulmak mevcut, ama artık günümüzde şortlu bikini giymek biraz abes kaçıyor. Bikini modelleri günümüzde çok daha farklı bir formda.

Argento bikinilerin geniş kataloğunda ürünler 79,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. Siz de alışverişe hemen başlayın.BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?