2017 Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri
Reklam

2017 Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

Önü kısa arkası uzun gelinlikler marjinal görünmeyi seven gelin adayları arasında çok sevilen bir modeldir. Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2017 yılında da zengin seçeneklere sahip olan önü kısa arkası uzun gelinlikler, güzellikleriyle göz doldurmaya devam edecekler. Bu gelinlikleri seçenlerin dikkat etmesi gereken en önemli şeylerin başında ayakkabı seçimi gelmektedir. Ayakkabının tamamen açıkta olduğu bu gelinliklerde ince topuklu açık veya stiletto tarzı ayakkabı tercihi zarif bir görüntü sağlayacaktır. 2017 trendleri arasında fırfırlı gelinlikler gibi göz dolduran modellerin yanı sıra düz tülden oluşan sade modeller de yer almaktadır. Yine prenses modelin de önü kısa arkası uzun gelinliklere uyarlanabildiğini göreceğiz. Tüylerden oluşan önü kısa arkası uzun gelinlikler de farklı tarzlarıyla bu yılın modasına dahil. Bunların dışında kabarık gelinlikler yoğun olarak kullanılmış görünüyor.

Fırfırlı Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlikler

Fırfırın en göz alıcı hali bu gelinliklerde kendini gösteriyor. Kesimin şekli ve modelin duruşu fırfırın da tüm güzelliğini ortaya çıkarıyor. Straplez, askılı veya kısa kollu modellere de uygulanabilen bu gelinlikler, 2017 trendleri arasında. Uzun veya kısa kuyrukla kombinlenebilen bu gelinliklerde, üst kısım için de yine çok zengin işleme seçenekleri mevcut.

Sade Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlikler

2017 yılı sadelik ve gösterişin harmonisi adeta. Gelinlere kendi tarzlarını bulma imkanı vermek adına pek çok tasarıma yer veriliyor. Önü kısa arkası uzun gelinliklere abartı yakıştığı gibi sadelik de yakışıyor. Belden aşağı doğru A kesim model kullanılan bu gelinlikler,ince  tülden tercih edildiğinde saf bir güzellik de meydana getiriyor. Bel kısmında kullanılacak hoş bir kemer detayı ile de gelinliğe zarif bir hava verilebiliyor. Sadelik denilince yine bu modellerin daha çok straplez modellerle kullanıldığını görüyoruz. Açık saçla hareket kazandırılabilen sade gelinliklerde, saçta kullanılacak hoş bir detay ile şıklığı ve bütünlüğü sağlamak mümkün.

İncilerle Süslenen Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlikler

İncinin yeri 2017 gelinliklerde ön sıralarda yer alıyor. Özellikle üst kısımda yoğun bir şekilde işlenen gelinlikler, ışıl ışıl bir görünüm sergiliyor. Altı sade tülden oluşan bu gelinlikler, prenses modelin önü kısa arkası uzun versiyonunu oluşturuyor. Gösteriş ve marjinallikten hoşlanan gelinler için ideal bir seçim oluyor.

Tüylü Önü Kısa Arkası Uzun Modeller

Tüy kullanılan gelinliklere çok sık rastlanmasa da, yine farklılık ve tarz oluşturmak isteyenler için bu modeller varlığını koruyor. Tüyler, gelinliğe uçuş uçuş bir hava verirken, geline de hoş bir duygu tattırıyor. Uzun bir kuyrukla tamamlanan bu gelinlikler sadeliğe hareket kazandırmak amacıyla da tasarlanıyor. Askılı, tek omuz askılı veya straplez şekillerde kullanılabilen önü kısa arkası uzun gelinlikler, değişik model arayan gelinler için ideal seçimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?