2015 Kadın Giyim Modası: İpekyol Kadın Giyim
Reklam

2015 Kadın Giyim Modası: İpekyol Kadın Giyim

2015 kadın giyim modası merceğimiz altında olmaya devam ediyor. Alışverişinizi kolaylaştıracak öneriler sunmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin önde gelen kadın giyim elbise markalarından İpekyol sıradaki markamız.

İpekyol kadın giyim konusunda adeta bir uzman. Çizgisini yıllardır bozmayan kendine özgü ve farklı bir tarzı var. Bu yıl da yeni koleksiyonunda beş farklı temayla karşımıza çıkmış. Yeni retro 60’lar, çekici minimal, bussiness, glam roch ve basic temalarında harika koleksiyonlar bulabiliriz. 2015 kadın giyim modası şeklini ve çizgisini İpekyol’dan alacağa benziyor.

İpekyol kadın giyimde bir numara!

Farklı kumaşların kombinlendiği deri ve ipek detaylı bluzlar, taş düğmeli retro ceketler, kaftan montlar ve bu sezonun vazgeçilmezi deri İpekyol’un en öne çıkan modelleri arasında. Maskülen tarzın hakim olduğu 2015 yılından İpekyol bayan giyim modelleri de nasibini alıyor. Ofislerde kadınların sıklıkla tercih etmeye başladığı maskülen tarza yönelik ürünler bu yılki şıklığınızı garantilemiş.

Naturel tonların hakim olduğu koleksiyonda şal, zincir ve çiçek desenli parçalar da görebilmek mümkün. Bunun yanı sıra rock temalı kıyafetlerle de asi ruhunuzu açığa çıkarabilirsiniz. Her zevke hitap edebilecek ürün yelpazesine sahip İpekyol’a uğramadan geçmeyin derim.

İpekyol

Türkiye’de hazır giyimin öncülerinden olan İpekyol, yurt içinde ve yurt dışında kadın giyim ürünleri satışı yaparak tasarımları ile modaya yön veren bir marka olmuştur. Her yaştan bayan özgü tasarımları bulunan İpekyol pek çok mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?