2015 İpekyol Elbise Modelleri
Reklam

2015 İpekyol Elbise Modelleri

2015 modasında elbise modelleri modernliği belirgin desenlerle vurguluyor. İpekyol elbise 2015 sezonunda, modern desenleri ve pencereli dekolteleri ile şehirli kadın imajının zarif stilini temsil ediyor. Klasik kesimlerden tasarlanmış elbiseler şık bir görünümü hedefleyen cinsten. Farklılıkların tül detayları ile öne çıkarıldığı yeni sezonda her zevke hitap etmeyi kafasına koyan İpekyol tasarımcıları, kumaş renklerinde mütevazi tercihler yapmışa benziyor. Siyah, lacivert ve özellikle de desenlerde kullanılan soft renkler dikkat çekici boyutta.

Sokak modasında 2015 İpekyol elbise tasarımları

Elbise, günlük yaşantıda rahat ama bir o kadar duruş bakımından da klasik seçimlerinden. İpekyol elbise 2015 yılı ile bu klasik görünümü sırt ve pencereli ön dekolteleri ile biraz kırmış. Çok spor olarak nitelendirmek tabii ki saçma bir bakış açısına neden olabilir ama yine de, biraz yumuşatılmış klasiklik olarak açıklanabilir. Tüllerde ayrıntılar verilmiş, transparan omuzlu elbise modelleri ise klasikliği arttırılmış bir şıklığı meydana çıkarıyor. V yakanın sırt bölümde de kullanılması geçen sezonun tekrarlarından. Belirgin desenler sadece geometri baskılara işaret etmiyor. Çiçek desenli İpekyol elbise markanın alternatifleri arasında diziliyor.

Abiye modellerinde son durum

Yeni sezon klasik, spor elbise derken abiye modelleri de unutmamak gerekiyor. İpekyol elbise abiye modellerinde yer alan renklerde tasarımcılar mütevaziliği adeta bir kenara itmiş denilebilir. Fuşya, kırmızı tonları ve siyahla beyazın sert geçişleri abiye modellerinde öne çıkarılmış. Tek omuz detayına sahip uzu abiyeler işlemelerle özelleştirilmiş. Senenin abiye trendi olan derin yırtmaç detayına da dikkat çeken abiyeler, iddialı bir duruşu tetikliyor. Yılın rengi olan marsala da abiye modellerini renklendiren tonlar arasında. Şifonlu abiyelerde senenin en gözde abiye modellerine örnek. Ayrıca gümüş ve altın işlemelerin Osmanlı dokunuşlarını da hatırlattığı gerçeğini unutmamak gerekiyor.

İpekyol

Türkiye’de hazır giyimin öncülerinden olan İpekyol, yurt içinde ve yurt dışında kadın giyim ürünleri satışı yaparak tasarımları ile modaya yön veren bir marka olmuştur. Her yaştan bayan özgü tasarımları bulunan İpekyol pek çok mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

BUNLARI DA OKUMALISINIZ!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Aktüel Ürünler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?